Доступність посилання

ТОП новини
29 вересня 2020, Київ 03:49

Авіазавод Харкова цього року не зможе добудувати 6 із запланованих 9 літаків


Харківський авіазавод не зможе добудувати шість літаків цього року. Як повідомив керівник Головного управління промисловості, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Владилен Вавілов, через недостатнє фінансування підприємства у 2009 році вдалося передати замовникам лише три літаки АН-74 із запланованих дев’яти.

«Фінансування добудови літаків було заплановане через викуп облігацій «Укрексімбанком», який є державним. Процес викупу облігацій триває, але є проблеми із викупом. Щось десь когось не влаштовує, щось не допрацьоване, тому того фінансування, як воно планувалося, щоб «Укрексімбанк» викупив облігацій на 385 мільйонів гривень, поки такого не проведено», – сказав Вавілов.

Поки що за рахунок грошей, виділених зі стабілізаційного фонду, Харківській авіазавод добудував два літаки – для Лівії та Лаосу.

Зараз, за словами Вавілова, на підприємстві тривають льотні випробування літака АН -74 для Єгипту. Передати замовникові повітряне судно планують до кінця грудня. Це буде другий літак для цієї країни, загалом за контрактом ХАЗ має передати Єгипту три таких машини.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG