Доступність посилання

ТОП новини

НКРЕ зберегла граничний рiвень цiни газу для промспоживачiв iз січня


Нацiональна комiсiя регулювання електроенергетики України зберегла граничний рiвень цiни на природний газ для промислових i прирiвняних до них споживачiв, а також бюджетних органiзацiй з сiчня 2010 року.

Вiдповiдне рiшення комiсiя ухвалила на засiданнi в середу.

За рішенням, граничну цiну на газ для промпiдприємств i бюджетникiв зберегли на рiвнi 2020,25 гривні за тисячу кубометрів – без урахування ПДВ, збору у виглядi цiльової надбавки, тарифу на транспортування i постачання; для пiдприємств гiрничо-металургiйного комплексу та хiмiї цiну збережено на рiвнi 1899,25 гривні за тисячу кубометрів – без урахування ПДВ, збору у виглядi цiльової надбавки, тарифу на транспортування i постачання, витрат на реалiзацiю iмпортного газу НАК «Нафтогаз України».

Крiм того, НКРЕ зберегла пiльговi цiни на газ для виробникiв азотних мiнеральних добрив, що використовують газ як сировину. Водночас комiсiя скасувала пiльгову цiну на газ для цукрових пiдприємств.

У комiсiї заявили, що в майбутньому вона може переглянути граничний рiвень цiн на газ.

Напередодні прем’єр Юлiя Тимошенко заявила, що роздрiбнi цiни на природний газ в Українi для всiх категорiй споживачiв на початку 2010 року збережуться на нинiшньому рiвнi.
XS
SM
MD
LG