Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 02:47

Пакистанських спортсменів оштрафували за обіймання з жінкою


Гравця збірної Пакистану з хокею на траві оштрафували в перерахунку більш як на 1 тисячу доларів США, а тренера й менеджера майже на 600 доларів за «неісламську поведінку», повідомили сьогодні в парламентському комітеті в справах спорту.

Пакистанський хокеїст і його керівництво допустилися порушення ісламських норм тим, що під час вечірки для команди після грудневого турніру в Аргентині він обійнявся з працівницею прес-служби, і фото цього були оприлюднені в інтернеті.

Публічне обіймання зі сторонніми жінками в ісламі неприпустиме. Спортсмени виправдовувалися, що працівниця прес-служби збірної для них «як сестра».

На фото і відео з вечірки після того, як пакистанська збірна зайняла на турнірі друге місце, також видно на столах перед гравцями склянки, як виглядає, з пивом. Алкоголь мусульманам теж заборонений.

Парламентарі різко засудили поведінку своїх спортсменів, які, за їхніми словами, зіпсували образ ісламської країни за кордоном.

Кілька років тому в Пакистані мусила подати в відставку міністр туризму, яка у Франції стрибнула з парашутом і на радощах обійняла свого інструктора, що потрапило на фото.

Recommended

XS
SM
MD
LG