Доступність посилання

ТОП новини

Голова МВФ розраховує на поновлення спiвпрацi з Україною пiсля виборiв


Спiвпрацю Мiжнародного валютного фонду з Україною в рамках програми stand-by буде вiдновлено пiсля завершення президентських виборiв у цій країні. Таке сподівання висловив глава МВФ Домiнiк Строс-Канн.

«Я упевнений, що як тiльки перiод виборiв, який вiдрiзняється традицiйною нестабiльнiстю, завершиться, буде можливо вiдновити нормальнi відносини», – цитує прес-служба МВФ слова Строс-Кана.

За його словами, фонд не припиняв тісної співпраці з Україною, завдяки чому країна змогла в грудні розрахуватися за своїми зовнішніми зобов’язаннями, зокрема й за імпортований з Росії газ.

МВФ восени 2008 року ухвалив рiшення про видiлення Українi кредитiв у рамках програми stand-by у розмiрi близько 17 мільярдів доларів. Україна отримала три транші цієї позики. Надання четвертого було заплановане на листопад за пiдсумками третього огляду програми. Мiсiя фонду завершила роботу в Києвi наприкiнцi жовтня, проте не зробила позитивної заяви про завершення огляду. МВФ неодноразово публiчно повiдомляв, що очiкує формування консолiдованої позицiї української влади щодо реалiзацiї антикризових дiй.
XS
SM
MD
LG