Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 05:32

Голова МВФ розраховує на поновлення спiвпрацi з Україною пiсля виборiв


Спiвпрацю Мiжнародного валютного фонду з Україною в рамках програми stand-by буде вiдновлено пiсля завершення президентських виборiв у цій країні. Таке сподівання висловив глава МВФ Домiнiк Строс-Канн.

«Я упевнений, що як тiльки перiод виборiв, який вiдрiзняється традицiйною нестабiльнiстю, завершиться, буде можливо вiдновити нормальнi відносини», – цитує прес-служба МВФ слова Строс-Кана.

За його словами, фонд не припиняв тісної співпраці з Україною, завдяки чому країна змогла в грудні розрахуватися за своїми зовнішніми зобов’язаннями, зокрема й за імпортований з Росії газ.

МВФ восени 2008 року ухвалив рiшення про видiлення Українi кредитiв у рамках програми stand-by у розмiрi близько 17 мільярдів доларів. Україна отримала три транші цієї позики. Надання четвертого було заплановане на листопад за пiдсумками третього огляду програми. Мiсiя фонду завершила роботу в Києвi наприкiнцi жовтня, проте не зробила позитивної заяви про завершення огляду. МВФ неодноразово публiчно повiдомляв, що очiкує формування консолiдованої позицiї української влади щодо реалiзацiї антикризових дiй.

Recommended

XS
SM
MD
LG