Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 05:11

У столиці Гаїті без житла залишилися 300 тисяч людей – ООН


У столиці Гаїті, місті Порт-о-Пренсі, за даними ООН, близько 300 тисяч людей залишилися без житла. У місті зруйнована десята частина житлового фонду.

Всесвітня продовольча програма ООН повідомляє, що її склади в столиці Гаїті пограбовані. Наразі агентство працює над тим, щоб створити такі запаси продуктів, яких би вистачило на один місяць для двох мільйонів гаїтян.

На Гаїті продовжують прибувати рятувальники і лікарі з інших країн, доправляють обладнання.

Тим часом, США отримали згоду уряду Куби на використання повітряного простору цієї країни для надання допомоги та евакуації до Флориди постраждалих від землетрусу.

Таким чином, час перельотів, які раніше проводилися поза кубинським повітряним простором, скорочується на півтори години.

Сьогодні ж Міністерство охорони здоров’я України заявило, що готове направити до Гаїті мобільний госпіталь і надати фахову медичну допомогу постраждалим внаслідок землетрусу. Наразі визначаються обсяги необхідної кадрової й медикаментозної допомоги.

За оцінками Червоного Хреста, загальна кількість жертв 7-бального землетрусу, який стався на Гаїті 12 січня, сягає 50 тисяч людей.

Recommended

XS
SM
MD
LG