Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 04:08

Президент ЄНП закликає демсили України підтримати Тимошенко


Президент Європейської народної партії (ЄНП) Вілфрід Мартенс привітав Прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко з 25%-ю підтримкою в першому турі виборів та виходом у другий тур.

«Від імені ЄНП я вітаю Тимошенко з успіхом у першому турі президентських виборів! Я вірю, що сьогодні створено надійний фундамент для переконливої перемоги Тимошенко у другому турі», – мовиться в привітанні Мартенса.

Президент європейських «народників» зазначив, що український прем’єр продемонструвала яскравий приклад сучасного лідерства, відповідальності і політичної мужності, а також здатність зберігати гідність, незважаючи на тиск.

«Європейська народна партія висловлює свою підтримку Тимошенко у другому турі президентських виборів в Україні, оскільки вона є єдиний демократичний і проєвропейський кандидат. Саме тому Європейська народна партія закликає всі демократичні сили України та партнерів ЄНП в Україні об’єднатись та підтримати Тимошенко, щоб завадити поверненню до влади політичних сил минулого, зберегти ідеали Помаранчевої революції та відкрити новий європейський шлях для України», – заявив президент ЄНП.

Він висловив переконання, що перемога Тимошенко в другому турі стане перемогою європейського вибору та європейських цінностей в Україні.

Recommended

XS
SM
MD
LG