Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 21:18

Медведєв доручив Зурабову взятися за виконання обов’язків посла в Україні


Президент Росії Дмитро Медведєв доручив Михайлові Зурабову приступити до виконання обов’язків посла Росії в Україні. Як повідомляє прес-служба Кремля, про це Медведєв сказав на зустрічі з дипломатом.

«Позавчора в Україні пройшли вибори – перший тур. Я сподіваюся, що в результаті остаточного підбиття підсумків в Україні виникне дієздатна ефективна влада, налаштована на розвиток конструктивних, дружніх і всебічних відносин з Російською Федерацією. Я вважаю, що вам слід приступити до виконання посади посла в Україні і прагнути зробити максимальний внесок для зміцнення дружнього характеру відносин між нашими країнами», – сказав президент Росії.

Він також повідомив, що підписав указ про призначення Зурабова Спеціальним представником Президента Росії з розвитку торговельно-економічних зв’язків з Україною.

Указ про призначення Зурабова послом Росії в Україні Медведєв підписав 5 серпня.

Водночас 11 серпня російський президент надіслав відкрите послання главі Української держави Вікторові Ющенку, в якому назвав політику України в роки його президентства відходом від принципів дружби і партнерства з Росією і повідомив про рішення поки що не направляти в Україну нового російського посла.

Recommended

XS
SM
MD
LG