Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 19:32

Ющенко: гарантую проведення демократичного другого туру виборів


Президент України Вiктор Ющенко заявляє, що приймає результати першого туру президентських виборiв 17 сiчня. «Найголовнiше – вибори пройшли вiльно, демократично, законно», – сказав глава держави в заявi щодо результатiв голосування в першому турi президентських виборiв.

За словами Президента, він докладе зусиль для того, щоб і другий тур виборів пройшов чесно. «Як Президент України я залишаюсь гарантом дотримання Конституції та докладу всіх зусиль, щоб другий тур виборів відбувся вільно, законно і демократично», – сказав Ющенко.

Він також закликав до толерантності і зваженості кандидатів на посаду Президента. «Перед вами стоїть завдання гідно провести підготовку до другого туру і з такою ж гідністю прийняти результати волевиявлення виборців», – сказав Президент.

Він подякував виборцям, якi проголосували за нього: «Ваш голос відданий на користь європейського й демократичного вибору України». Водночас, за словами Ющенка, він не має «морального права» піти з політики. «Я виконав свої демократичні зобов’язання на посаді Президента України, але зобов’язання національні і державні не дають мені морального права полишити політичне життя України», – заявив глава держави.

Щодо другого туру виборів Президента, то, за словами Ющенка, він буде «дуже складний». «Його складність у тому, що Україна має вільні вибори, і водночас не має належного вибору… Висловлюючи думку як громадянин України, не бачу принципової різниці між обома претендентами», – сказав Президент.

За даними оброблення 100% електронних протоколiв дiльничних виборчих комiсiй, Віктор Ющенко набрав 5,45% голосів виборців, зайнявши п’яте місце.

Recommended

XS
SM
MD
LG