Доступність посилання

ТОП новини

Безсмертний назвав слова Тимошенко щодо заяви Ющенка пересмикуванням


Голова Центрального виконкому «Нашої України» Роман Безсмертний спростував заяву кандидата у Президенти України, Прем’є-міністра Юлії Тимошенко про те, що Президент Віктор Ющенко закликає людей не голосувати за жодного кандидата у другому турі і залишитися вдома.

Про це він заявив в ефірі «5-го каналу».

Безсмертний назвав таку заяву Тимошенко «пересмикуванням».

За його словами, «по-перше, Президент наголосив на тому, що необхідно прийти на дільниці, а по-друге, проголосувати за одного з кандидатів, або в інший спосіб висловити своє волевиявлення».

«Вибори – це не тільки право, а й обов’язок та відповідальність кожного громадянина за зроблений вибір», – зауважив Безсмертний.

Також він повідомив, що таку ж позицію щодо другого туру президентських виборів висловила і партія «Наша Україна».

«Ви можете ознайомитися із заявою партії стосовно другого туру виборів», – сказав він.

Безсмертний також наголосив, що слова глави держави «вибори без вибору» стосувалися оцінки кандидатів, які вийшли до другого туру.

У суботу Тимошенко заявила під час поїздки в Бучу Київської області, що розцінює заяву Ющенка з закликом до виборців голосувати у другому турі проти всіх як зраду України.

«Гасло Віктора Андрійовича: голосуйте проти всіх або не ходіть на вибори, бо два кандидата однакові – це найбрутальніша, найцинічніша технологія, яка, по суті, є зрадою України», – сказала Тимошенко.

«У мене до вас велике прохання – не сприймайте технологію голосування проти всіх або непохід на вибори, які Президент країни буде зараз проголошувати по всіх каналах телебачення. Він поїде зараз по країні – він відпрацьовує на Януковича», – підкреслила Тимошенко.
XS
SM
MD
LG