Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 03:12

Грузiя не пошле своїх спостерiгачiв до України на другий тур


Грузинськi спостерiгачi не здiйснюватимуть монiторингу другого туру президентських виборiв в Українi, заявила сьогодні прес-секретар президента Грузiї Манана Манджгаладзе.

«Президент Грузiї бажає успiху українському народу у виборi нового Президента i зазначає, що Грузiя не мала намiру втручатися в президентськi вибори в Українi чи пiдтримувати якогось кандидата», – сказала Манджгаладзе.

За її словами, президент Грузiї заявляє, що грузинське керiвництво поважатиме вибiр українського народу та готове спiвпрацювати з будь-яким обраним Президентом, щоб вивести на новий етап грузинсько-українськi вiдносини.

«Стосовно грузинських спостерiгачiв Президент заявляє, що у зв’язку з неоднозначною реакцiєю щодо них, Грузiя не направить своїх спостерiгачiв на другий тур президентських виборiв в Українi та закликає грузинських громадян, якi покликанi мiжнародними органiзацiями як спостерiгачi, повернутися на батькiвщину», – сказала Манджгаладзе.

Перед першим туром виборів Центральна виборча комісія України відмовилася зареєструвати понад дві тисячі спостерігачів від Грузії. Комісія посилалася на неправильно оформлені документи.

Проте влада Донецька заявила, що, попри таке рішення, кілька сотень грузинів все ж прибули до регіону, де отримали тимчасові посвідчення журналістів.

Пізніше донецький мер Олександр Лук’янченко повідомив, що місцева прокуратура порушила кримiнальну справу за фактом пiдробки i використання пiдроблених документiв громадянами Грузiї 17 сiчня пiд час проведення першого туру виборiв Президента України.

Recommended

XS
SM
MD
LG