Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 02:14

Парламент ухвалив зміни до закону про вибори


Верховна Рада України ухвалила в цілому закон про внесення змін до закону «Про вибори Президента України». За ухвалення цього документа проголосували 172 депутати від фракції Партії регіонів, один – від БЮТ, 29 – від НУНС, 27 – від Компартії та 4 – позафракційні.

При цьому Верховна Рада не ухвалила жодної з 232 поправок і пропозицій депутатів до законопроекту. Таким чином, парламент ухвалив його в цілому в редакції першого читання.

Ухвалені зміни до закону про вибори були внесені депутатом від фракції Партії регіонів, першим заступником голови парламенту Олександром Лавриновичем.

За ухваленим сьогодні документом, зокрема, із закону про вибори Президента вилучається положення, за яким засідання виборчої комісії є повноважним, якщо у ньому бере участь не менш як дві третини складу комісії.

При цьому у випадку бездіяльності виборчої комісії комісія вищого рівня має право ухвалити рішення по суті питання, віднесеного до компетенції комісії нижчого рівня. У день голосування такі питання розглядаються комісією вищого рівня невідкладно.
XS
SM
MD
LG