Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 10:55

МВС закликає утриматися від безпідставних звинувачень на адресу міліції


Міністерство внутрішніх справ закликає суб’єктів виборчого процесу утриматися від безпідставних звинувачень на адресу міліції. Про це повідомили у Департаменті зв’язків з громадськістю МВС з приводу заклику членів ЦВК до міліції не заважати роботі виборчих комісій.

Зокрема, як зазначили у міліції, сьогодні близько 11:20 до керівництва Малинського районного відділу Управління МВС в Житомирській області за власною ініціативою звернулася голова Окружної виборчої комісії № 67 з проханням про зустріч з начальником районної міліції. Метою зустрічі було обговорення питань, пов’язаних з організацією порядку доставки протоколів дільничних виборчих комісій та охорони громадського порядку під час цих заходів.

Водночас, за даними правоохоронців, голову Окружної виборчої комісії розпочала розшукувати секретар цієї комісії. Зателефонувавши їй, секретар отримала відповідь, що та «перебуває в міліції».

Ця інформація потрапила до Центральної виборчої комісії та озвучена однією з керівників ЦВК як запрошення голови ОВК «на співбесіду» та начебто спроба міліції перешкоджати роботі комісій, заявили правоохоронці.

Зважаючи на це, Міністерство внутрішніх справ України заявляє, що підрозділи міліції, які сьогодні несуть службу у посиленому режимі, забезпечують охорону громадського порядку та безпеки під час проведення другого туру виборів Президента виключно в межах своєї компетенції, визначеної законодавством України.

Сьогодні заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна сказала, що до комісії надійшла інформація, що голову окружної виборчої комісії № 67 у місті Малин Житомирської області співробітники міліції «запросили на співбесіду». При цьому вона закликала керівництво правоохоронних органів та рядових працівників міліції не чинити перешкод в роботі комісій, оскільки подібні «співбесіди» не сприяють ефективній роботі комісій.
XS
SM
MD
LG