Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 19:19

Ющенко змінив формулювання тексту указу про звільнення Авакова


На офіційному сайті Президента України указ про відставку Арсена Авакова замінили указом про його звільнення. У документі змінене формулювання – замість «Прийняти відставку голови Харківської облдержадміністрації» мовиться «Звільнити з посади».

Тепер Президент посилається не на частину 10 статті 118 Конституції України про рішення на підставі недовіри, висловленої двома третинами депутатів облради, а на частину 9 тієї ж з статті: «Обласна чи районна рада може висловити недовіру голові відповідної місцевої державної адміністрації, на підставі чого Президент України приймає рішення і дає обґрунтовану відповідь».

Натомість номер і дата президентського указу залишилися незмінними.

Коментуючи появу нового формулювання, заступник голови Харківської облдержадміністрації Сергій Стороженко заявив, що виконати будь-який із цих указів Президента і досі неможливо, адже Арсен Аваков все ще не отримав оригіналу документа із підписом Віктора Ющенка.

3 лютого обласна рада Харкова на позачерговій сесії висловила недовіру голові ОДА. На підставі цього рішення 5 лютого Президент підписав указ про відставку Арсена Авакова. Сам голова області заявив про незаконність як рішення про недовіру, так і указу Віктора Ющенко, та сказав, що ухвалюватиме рішення про відставку лише після того, як отримає оригінал президентського указу.

Recommended

XS
SM
MD
LG