Доступність посилання

ТОП новини
27 Травень 2019, Київ 14:43

США запровадили нові власні санкції щодо іранської влади


Міністерство фінансів США наклало в середу нові санкції проти чотирьох компаній, пов’язаних із інженерно-будівельною організацією іранської «Революційної гвардії» та проти начальника цієї структури особисто.

Нові, розширені санкції США проти підприємницької частини «Революційної гвардії», яка, серед іншого, допомагає з її фінансуванням, забороняють американським юридичним чи фізичним особам зв’язки зі згаданими іранськими компаніями й особами і передбачає замороження активів цих іранських компаній чи осіб, які можуть перебувати під юрисдикцією США.

Це вже далеко не перші санкції Сполучених Штатів проти «Революційної гвардії» та її структур, зокрема, згаданого Будівельного центру «Хатам аль-Анбія», і пов’язаних із ними осіб. Вашингтон вважає, що зароблені ними кошти йдуть на нелегальну з погляду США діяльність, як-то створення й поширення зброї масового знищення і засобів її доставки.

«Революційна гвардія», як її звуть за кордоном, а, точніше, Армія охоронців Ісламської революції є в Ірані елітним збройним формуванням, що є підпорою владного ісламського режиму й за своїми здатностями становить по суті паралельні збройні сили.

Слова «Хатам аль-Анбія» з назви її будівельного центру походять із арабського Корану, де вживаються для характеристики пророка Магомета («печатка пророків» на знак того, що Магомет є останнім серед пророків Аллаха, який «запечатує» собою їхній ряд).
XS
SM
MD
LG