Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 22:02

Тимошенко закликала НУНС сприяти об’єднанню демократичних сил


Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко обговорила з фракцією «Наша Україна – Народна самооборона» питання консолідації демократичних сил по завершенні президентських виборів. Про це прем’єр заявила після зустрічі з фракцією НУНС.

«Я закликала всіх створювати і відновлювати формат єдиної демократичної команди в парламенті, після цього ми зможемо спільно контролювати сфери діяльності», – сказала Тимошенко.

Відповідаючи на запитання, чи почула вона якусь відповідь від фракції НУНС стосовно її пропозиції, Тимошенко сказала: «Я дала безліч інформації, і думаю, що вони мають можливість осмислити це все».

За словами прем’єра, під час зустрічі з фракцією НУНС вона звернула увагу на те, що Конституція чітко передбачає спадкоємність влади. «Уряд по Конституції може піти у відставку тільки в тому випадку, якщо одразу в той же день в ту ж хвилину заступає інший уряд», – сказала вона.

Всі заклики з боку фракції Партії регіонів щодо необхідності руйнування нинішньої коаліції є нерозумінням Конституції, наголосила Тимошенко.

Щодо того, чи збирається Тимошенко проводити консультації з фракцією блоку Литвина, вона заявила, що з цією політичної силою ведуться постійні консультації щодо збереження наявного нині формату коаліції.

«Я веду консультації з фракцією, лідером блоку і сподіваюсь на те, що країна буде мати владу, яка не буде монополізована і яка буде збалансована», – сказала прем’єр.

Сьогодні вранці Тимошенко зустрілася в закритому режимі з депутатами фракцiї «Наша Україна – Народна самооборона». У зустрiчi брали участь всi представники фракцiї, за винятком груп «За Україну» i УНП.
XS
SM
MD
LG