Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 15:10

Заяви Януковича свідчать про зміну курсу країни – Ющенко


Президент Віктор Ющенко прогнозує істотну зміну зовнішньополітичного курсу при президентстві лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

За словами глави держави, про це свідчать заяви Януковича, зокрема, про перебування Чорноморського флоту Росії в Криму, про газотранспортний консорціум і про російську мову.

Як заявив Президент, така зміна курсу не сприятиме національним інтересам країни. «Це підлегла політика. Знаєте, я не хочу в президентському клубі повчати якогось Президента, це вже його компетенція, це вже його відповідальність, відповідальність тих людей, які підняли руку – взяли бюлетень і проголосували за цього Президента», – наголосив Ющенко.

Водночас чинний Президент додав, що такі заяви Януковича для нього не стали сюрпризом, оскільки вони звучали і раніше.

«Я думаю, що ви це маєте сприйняти як мінімум з належною послідовністю, хоча з деяких речей я можу зазначити, що такої послідовності я не бачу», – сказав Ющенко, зауваживши, що йому «неприємно і сумно» чути такі речі.

14 лютого Центральна виборча комісія визнала 59-річного лідера Партії регіонів Віктора Януковича Президентом за підсумками виборів.
XS
SM
MD
LG