Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 13:14

Під час виступу Тимошенко у ВАСУ виникли проблеми зі звуком


У засіданні Вищого адміністративного суду України, який розглядає позов кандидата на Президента Юлії Тимошенко до Центральної виборчої комісії щодо оголошення результатів виборів, оголосили 10-хвилинну перерву через проблеми зі звуком на трибуні.

Це трапилося під час виступу прем’єра, яка обґрунтовувала свої позовні вимоги.

Тимошенко виступала майже годину, але суддя перервав її, зазначивши, що виникли певні проблеми зі звуком, і у засіданні треба зробити перерву для перевірки.

Під час свого виступу Тимошенко заявила, що готова прийняти об’єктивне волевиявлення народу. «Якщо все буде встановлено, все буде всебічно вивчено і об’єктивно, я прийму те рішення, яке є волевиявленням народу. Але я не можу прийняти подвійні стандарти», – сказала прем’єр.

Вона також закликала суд провести перевірку державного реєстру виборців. Зокрема, Тимошенко просить суд перевірити реєстр на внесення в нього виборців по декілька разів, внесення померлих людей і осіб, які не прописані за адресою, але голосували на виборах.

Прем’єр також закликала Вищий адміністративний суд бути об’єктивним при вивченні доказів у справі.

Своєю постановою від 17 лютого Вищий адмінсуд зупинив дію рішення ЦВК про встановлення результатів повторного голосування виборів й обрання Віктора Януковича Президентом до завершення розгляду цієї адмінсправи.
XS
SM
MD
LG