Доступність посилання

ТОП новини
24 Лютий 2019, Київ 00:40

Турчинов: Партiя регiонiв вiдкликала проект постанови про вiдставку уряду


Перший вiце-прем’єр України Олександр Турчинов заявляє, що Партiя регiонiв вiдкликала свій проект постанови про вiдставку уряду.

«Найбільш небезпечні для країни – безвідповідальність і невизначеність влади. Саме тому, коли Партія регіонів внесла проект постанови про відставку Кабінету Міністрів, депутати Блоку Юлії Тимошенко наполягли, щоб розглядати це питання негайно, не зволікати, і зібрали необхідні підписи», – цитує прес-служба БЮТ Турчинова.

Водночас, за його словами, щойно підписи були внесені до парламенту, бютівці отримали інформацію, що Партія регіонів відкликала свій проект постанови.

«Це є свідченням нездатності Партії регіонів взяти на себе відповідальність, сформувати більшість. Також це говорить про те, що єдина мета наших опонентів – це просто дестабілізація ситуації, це сіяння серед наших громадян хаосу і зневіри», – заявив перший віце-прем’єр.

Вчора фракція БЮТ ініціювала проведення позачергового засідання парламенту 24 лютого для розгляду питання про відповідальність Кабміну.

Партія регіонів назвала таку ініціативу «піаром».

Перед цим перший заступник голови фракції ПР у парламенті Олександр Єфремов запропонував Верховній Раді розглянути питання про відповідальність уряду.

Recommended

XS
SM
MD
LG