Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 21:17

Регіонали відмовилися від розгляду відставки уряду, бо не мають голосів – Тимошенко


Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко пояснює відмову Партії регіонів розглянути в середу, 24 лютого, у Верховній Раді питання про відставку Кабінету Міністрів неготовністю брати на себе відповідальність за ситуацію в країні й відсутністю необхідної кількості голосів депутатів за відставку уряду.

Відкриваючи сьогодні засідання Кабміну, прем’єр показала виписку з електронної бази Верховної Ради, яка свідчить, що внесений Партією регіонів проект постанови про відповідальність Кабміну 22 лютого повернули суб’єктові ініціативи.

За словами Тимошенко, це означає, що регіонали відкликали свою постанову про відповідальність Кабміну.

Фракція БЮТ, нагадала при цьому прем’єр, зібрала 150 підписів, щоб у середу парламент розглянув ініційоване Партією регіонів питання про відповідальність Кабміну для того, щоб Верховна Рада підтвердила довіру урядові або відправила його у відставку.

19 лютого в парламенті був зареєстрований проект постанови, в якому пропонувалося розглянути відповідальність Кабміну. Однак із 22 лютого по сьогодні на офіційному сайті Верховної Ради мовиться, що проект цієї постанови повернули суб’єктові законодавчої ініціативи.

Автор документа, перший заступник голови фракції Партії регіонів, голова регламентного комітету Олександр Єфремов раніше спростував попередні заяви представників БЮТ про відкликання проекту постанови про відповідальність Кабінету Міністрів. За його словами, в голови парламенту Володимира Литвина виникли деякі зауваження до проекту, тому регіонали вирішили доопрацювати його й зареєструвати знову.

Бажання фракції БЮТ розглянути питання про відповідальність уряду негайно, на позачерговому засіданні парламенту, в Партії регіонів раніше назвали «піаром». Фракція «регіонів» наполягала, що це питання треба буде розглянути вже після інавгурації лідера партії Віктора Януковича на Президента.
XS
SM
MD
LG