Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 14:20

Зленко: Приїзд Кирила не становить загрози для України


Приїзд до Києва глави Російської православної церкви патріарха Кирила, який має очолити молебень перед інавгурацією новообраного Президента України Віктора Януковича, не становить якоїсь загрози для України. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив колишній міністр закордонних справ Анатолій Зленко.

«У нас церква все більше набирає ваги в політичному житті. Я вважаю, що новий Президент досить релігійна людина. Я думаю, що це перш за все його ініціатива, щоб його благословили відповідним чином на майбутнє. І я думаю, що оскільки в нас ще не канонізована церква УПЦ, то я не бачу тут якоїсь серйозної загрози для нашого суверенітету, для незалежності і в тому числі для нашої церкви», – сказав Зленко.

Глава РПЦ Кирило має прибути до Києва сьогодні ввечерi, а в четвер вранцi очолити молебень перед iнавгурацiєю новообраного Президента Вiктора Януковича.

За повідомленням на офіційному сайті Української православної церкви Московського патріархату, протягом візиту запланована зустріч патріарха з новообраним Президентом України Віктором Януковичем.

XS
SM
MD
LG