Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 17:04

Янукович перейменував Секретаріат в Адміністрацію і призначив її керівників


Сергія Льовочкіна призначили головою Адміністрації Президента України. Про це йдеться в указі глави держави Віктора Януковича, розміщеному на офіційному сайті Президента.

Цим же указом Секретаріат Президента перейменовано в Адміністрацію глави держави.

«Покласти на Адміністрацію Президента України організаційне, правове, консультативне, матеріально-технічне та інше забезпечення здійснення главою держави конституційних повноважень», – мовиться в документі.

За указом, голова Адміністрації має в тижневий термін внести проект Положення про Адміністрацію Президента України, а також пропозиції щодо структури Адміністрації, граничної чисельності її працівників, передбачивши зменшення її не менше ніж на 20 відсотків, а також щодо проведення відповідних заходів у зв’язку з ліквідацією Секретаріату Президента України.

Також документом доручається працівникам Секретаріату продовжувати виконувати покладені на них посадові обов’язки до припинення в установленому порядку трудового договору з ними.

Іншими указами Віктор Янукович призначив Ірину Акімову першим заступником голови Адміністрації Президента, а заступником голови Адміністрації – керівником Головного управління з питань регіональної та кадрової політики – Станіслава Скубашевського.

Крім того, Президент призначив Юрія Ладного заступником голови Адміністрації Президента України – керівником Головного управління Державного Протоколу і Церемоніалу.

Заступником голови Адміністрації Президента – керівником Головного управління документального забезпечення став Олег Рафальський.

А Ганна Герман стала просто заступником голови Адміністрації.

Recommended

XS
SM
MD
LG