Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 07:43

Лідери фракцій продовжать консультацiї про нову коалiцiю в Литвина


Фракцiї парламенту продовжать консультацiї з формування коалiцiї у голови Верховної Ради України Володимира Литвина. Пiсля зустрiчi лiдерiв фракцiй у Президента України Вiктора Януковича перший заступник голови фракцiї Партiї регiонiв Олександр Єфремов повiдомив, що глава держави наголосив на необхiдностi проведення спiльної роботи iз формування коалiцiї бiльшостi й уряду.

«Насамперед, була поставлена мета, що нам необхiдно працювати, щоб повернути довiру людей до органiв влади в нашiй державi», – сказав Єфремов.

За його словами, на засiданнi були присутнi всi лiдери фракцiй, окрiм голови фракцiї БЮТ Iвана Кириленка.

Як заявив Єфремов, всi присутнi на засiданнi висловили готовнiсть до конструктивної роботи.

Зі свого боку, лiдер фракцiї «Наша Україна – Народна самооборона» Микола Мартиненко заявив, що на зустрiчi з главою держави ще раз повторив ранiше заявленi позицiї фракцiї.

«Пiсля того, як вже немає попередньої коалiцiї, є доручення для мене з боку зборiв фракцiї провести консультацiї щодо створення коалiцiї в новому форматi: блок Литвина i фракцiя Партiї регiонiв, однак, за певних умов», – розповiв Мартиненко.

За його словами, йдеться про iдеологiчнi засади i кадровi пiдходи, а також про iншi питання.

Лiдер фракцiї НУНС наголосив, що на зустрiчi вiн заявив також i про те, що Конституцiя України чiтко визначає, що коалiцiю в парламентi формують фракцiї, а не окремi депутати.
XS
SM
MD
LG