Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 06:25

Україна й Росія домовилися про спільне святкування Дня Перемоги


9 травня в усіх містах-героях України відбудуться військові паради. Про це сьогодні повідомив Президент України Віктор Янукович після зустрічі зі своїм російським колегою Дмитром Медведєвим у Москві.

За його словами, під час переговорів досягнута домовленість про святкування 65-річчя з дня Перемоги на території Росії і України. «У нас є спільне розуміння, що святкування Дня Перемоги має бути спільним», – сказав глава держави.

За словами Януковича, святкові заходи будуть синхронізовані.

Крім того, Президент України повідомив, що напередодні 9 травня він перебуватиме в Москві, а безпосередньо в день святкування 65-річчя Перемоги – в Києві.

Зi свого боку, президент Росії пiдтримав iдею про синхронiзацiю допомоги ветеранам з боку Росiї та України. «Я повнiстю пiдтримую Президента України. Ми повиннi подумати над тим, яким чином синхронiзувати пiдтримку ветеранiв, тому що цi люди проливали свою кров за спiльну тодi країну, i вони гiднi нашої найближчої уваги», – заявив Медведєв.

Вiн наголосив, що 65-рiччя Перемоги – «спiльне, дуже серйозне свято». «Це свято, яке нас об’єднує i, сподiваюся, об’єднуватиме завжди», – заявив Медведєв.

Recommended

XS
SM
MD
LG