Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 00:50

Найближчим часом в Україні почнуть ефективно працювати парламент і новий уряд – Янукович


Президент України Віктор Янукович висловлює переконання, що найближчим часом в Україні почнуть ефективно працювати Верховна Рад і новий уряд.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу ICTV в неділю.

«Я вважаю, що він (новий уряд – ред.) буде найближчим часом. Я не хочу називати дати. Процес йде, наскільки мені відомо, успішно», – сказав глава держави.

Він також зазначив, що нині народні депутати Верховної Ради розуміють, що «виборці вже на межі терпіння». «Вони (народні депутати – ред.) також добре розуміють, що результати майбутніх виборів можуть стати несподіваними для декого», – зауважив Віктор Янукович.

За його словами, сьогодні єдиним найкращим варіантом для держави є об’єднання політиків, припинення політичних воєн, початок роботи задля всієї України та наведення порядку.

«Я закликаю до цього. Сьогодні немає грошей в країні на проведення будь-яких виборів. Нам необхідно розвивати економіку та подолати кризу, яку створила попередня влада та посилила світова криза», – наголосив Віктор Янукович.

Президент України також висловив упевненість, що найближчим часом буде створено нову коаліцію, професійний уряд і загалом ефективну систему державного управління, в якій усі гілки влади працюватимуть спільно.

Recommended

XS
SM
MD
LG