Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 22:41

Швейцарці провалили референдум про адвокатів для тварин


Виборці Швейцарії на недільному референдумі відкинули план запровадити по всій країні спеціальні посади адвокатів у справах, що стосуються зловживань із тваринами.

За оприлюдненими ще в неділю ж офіційними результатами, понад 70 відсотків учасників референдуму проголосували проти пропозиції поширити на всю Швейцарію практику кантону Цюрих, де вже 18 років існує така адвокатська посада, яка оплачується коштом платників податків.

На підтримку пропозиції виступили майже 30 відсотків учасників референдуму. При цьому участь у ньому склала трохи більше за 45 відсотків від усіх, хто має право голосу.

Швейцарія два роки тому запровадила значно суворіші, ніж доти, закони на захист тварин. Вони, серед іншого, передбачають, наприклад, що тварин, які в природі живуть групами, як-то морських свинок, канарок чи рибок, заборонено утримувати поодинці, великим тваринам, як-то коням чи коровам, необхідно влаштовувати регулярні прогулянки поза межами стійла, а власники собак мусять пройти курс навчання про правильний догляд за ними.

Recommended

XS
SM
MD
LG