Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 17:43

У парламенті створили нову коаліцію «Стабільність та реформи»


Голова Верховної Ради Володимир Литвин оголосив, що до нової більшості в парламенті увійшли 235 депутатів, «які особистими підписами підтвердили свою згоду стати членами коаліції». Серед них – представники фракцій Партії регіонів, Компартії та блоку Литвина, а також деякі окремі депутати.

«Відповідно до статті 83 Конституції України та статті 61 Регламенту оголошую про сформування та реєстрацію в апараті Верховної Ради коаліції депутатських фракцій «Стабільність і реформи» у Верховній Раді шостого скликання», – оголосив Литвин.

Спікер наголосив, що списки з особистими підписами депутатів, які увійшли в коаліцію, додаються до коаліційної угоди.

Після цього він оголосив перерву у пленарному засіданні до 11:00. За словами Литвина, під час перерви відбудуться збори коаліції для вирішення питань подальшої роботи.

Напередодні Президент України підписав зміни до закону про Регламент парламенту. Документ передбачає створення коаліції не тільки з фракцій, а й із окремих депутатів.

Екс-президент України Віктор Ющенко та лідер опозиції Юлія Тимошенко вважають процес створення коаліційної більшості нелегітимним.

Президент Янукович має намір просити Конституційний Суд розтлумачити питання створення коаліції, щоб забезпечити легітимність коаліції та нового уряду.

Recommended

XS
SM
MD
LG