Доступність посилання

15 Грудень 2018, Київ 17:44

У Херсоні студенти піднімають рух спротиву Табачнику


Херсонські студенти cтворили осередок спротиву з вимогою негайної відставки Дмитра Табачника з посади міністра освіти та науки.

У розповсюдженому в місцевих ЗМІ повідомленні йдеться, що 13 березня студенти Херсона об’єдналися в осередок громадського спротиву «Табачника геть!» у рамках загальноукраїнської кампанії.

Координатор кампанії у регіоні, студент Херсонського національного технічного університету Дмитро Ємельяненко повідомив, що вже у понеділок у вишах обласного центру розпочнеться просвітницька кампанія, що має на меті донести до студентів і викладачів неприпустимість перебування Табачника на такій високій посаді.

Осередок уже випустив перше друковане звернення до херсонських студентів, у якому зазначається, що відставка Табачника – питання часу. Також у зверненні міститься заклик з понеділка у всіх навчальних закладах перед початком занять писати на дошках у класах та аудиторіях: «Табачника – геть!» і вивішувати над дверима навчальних закладів плакати з таким же змістом.

Ми вже повідомляли, що аналогічну акцію з вимогою відставки Дмитра Табачника оголосили в Тернополі. Протестують проти призначення Табачника також у Львові та інших містах України.

Recommended

XS
SM
MD
LG