Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 04:43

Герман: «Таке враження, що Янукович народився Президентом»


Заступник голови Адміністрації Президента Ганна Герман, коментуючи нову роль Віктора Януковича як голови держави, оцінила її словами: «Таке враження, що Янукович народився Президентом».

Як сказала вона в оприлюдненому в середу інтерв’ю інтернет-виданню «Острів», і після вступу на цю посаду він зберіг «такий самий, як і раніше, стиль керівництва – так само, не поспішаючи, але точно ухвалює рішення…»

Що ж до необхідності обирати нового голову Партії регіонів, бо цю посаду Янукович звільнив, ставши Президентом, Герман заявила: «Кого б не обрав з’їзд (партії), Лідером (із великої літери, в версії інтерв’ю, що його Герман вичитала сама) усі вважатимуть Януковича. Це – сила імені і харизми».

А з приводу вимог, за її словами, української «діяспори» поновити на сайті Президента тему Голодомору, яка зникла звідти відразу після зміни влади, заступник голови Адміністрації Президента сказала: «Ця тема була на сайті Ющенка. Ми прийшли – і ми пишемо свою сторінку. Що мені до того, що робив Ющенко?»

«Ющенко обрав минуле – ми обираємо майбутнє», – заявила заступник голови Адміністрації Президента Януковича.

У вівторок, коментуючи півгодинне перекриття вулиць у Києві, коли Янукович їде на роботу до центру міста зі свого маєтку в Межигір’ї, як «вимушений» крок, Герман заявила: «Якщо Президент буде стояти у заторах, то стояти буде вся країна».

Recommended

XS
SM
MD
LG