Доступність посилання

ТОП новини
22 Березень 2019, Київ 03:46

У Тернополі відбулося віче «Геть табачників!»


Акція відбулася біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Ініціаторами віче виступили представники 30-ти громадських організацій, творчої інтелігенції, науковців та вчителів. На засіданні Координаційної ради громадських організацій при голові обласної ради вони висловити свою позицію з приводу призначення міністром освіти та науки України Дмитра Табачника.

Участь у віче, окрім представників громадських організацій та громадськості, взяв голова обласної ради Олексій Кайда.

Виступаючі висловлювали обурення кадровими призначеннями у новому Кабінеті міністрів України, найбільше ж несприйняття у присутніх на віче викликала особа Таабчника.

У своїй промові голова Кайда зауважив, що облрада уже ухвалила звернення до ПрезидентаУкраїни, Прем’єр-міністра та Верховної Ради України з вимогою звільнити Табачника з посади міністра.

«Ми маємо відверто висловлювати свою націоналістичну позицію. Тільки в тому разі, коли це зробить кожен з нас, ми зможемо побудувати правдиво українську Україну», – наголосив Кайда.

Відтак учасники віче почали скандувати «Геть Табачника!». На завершення акції як ветерани ОУН-УПА, так і представники молодіжних організацій пообіцяли й надалі вдаватися до акцій протесту, доки Табачника не звільнять з посади.
XS
SM
MD
LG