Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 04:18

«Газпром»: ціна газу для України залежатиме від обсягів імпорту


Голова правління російського «Газпрому» Олексій Міллер заявляє, що ціни на газ для України будуть залежати, у тому числі, і від обсягів закуповуваного нею газу. Як повідомляє прес-служба українського уряду, про це Міллер заявив на зустрічі з прем’єром України Миколою Азровим.

Інших подробиць зустрічі в повідомленні не наводять. Прес-служба уряду практично повторює раніше оприлюднену інформацію «Газпрому» про те, що Азаров і Міллер обговорили виконання довгострокових контрактів на поставку й транзит російського газу, а також перспективи розвитку двосторонньої співпраці в газовій сфері.

Сторони також розглянули питання заповнення українських підземних газових сховищ газом в обсязі, достатньому для забезпечення в осінньо-зимовий період 2010-2011 років надійного транзиту російського газу в Європу й газопостачання українських споживачів, мовиться в повідомленні.

Раніше «Газпром» заявляв, що Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» в першому кварталі 2010 відбирає менше газу, ніж передбачено контрактом на поставку.

У 2010 році Україна планує імпортувати 27 мільярдів кубометрів газу.

Recommended

XS
SM
MD
LG