Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 00:55

Українська економiка поступово виходить iз кризи – МВФ


Поновлення зростання промислового виробництва в Україні свідчить про початок виходу української економіки з кризи, заявляє голова місії Міжнародного валютного фонду Атанасіос Арванітіс.

Як повідомляє прес-служба Міністерства економіки України, про це представник МВФ сказав на зустрічі з міністром економіки Василем Цушком.

За повідомленням, під час зустрічі Цушко поінформував Арванітіса про те, що Кабінет Міністрів 24 березня затвердив прогнозні макроекономічні показники на 2010 рік, а також про те, що Міністерство економіки завершує розробку державної програми соціально-економічного розвитку на цей рік.

Пріоритетами роботи уряду в економічній сфері Цушко назвав оздоровлення державних фінансів і банківської системи, поліпшення інвестиційного клімату, детінізацію економіки й відновлення позитивної динаміки економічного росту.

За словами міністра економіки, співпраця з МВФ є запорукою ефективної реалізації багатьох завдань, які стоять перед українською владою.

Із 24 березня в Україні перебуває місія Міжнародного валютного фонду. Експерти місії планують працювати в Києві до 2 квітня.

Recommended

XS
SM
MD
LG