Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 14:14

Янукович: Наша мета – можливість проїхати Україну на автомобілі за 13 годин


Президент України Віктор Янукович поставив завдання поліпшити якість автомобільних доріг у країні до рівня, при якому відстань від західного до східного кордону країни можна подолати за 13-14 годин, повідомив в інтерв'ю «Дзеркалу тижня» віце-прем'єр з підготовки до Євро-2012 Борис Колесніков.

На думку віце-прем'єра, реконструкція автодоріг дасть можливість повною мірою використовувати транзитний потенціал країни.

«Уявіть, які транзитні можливості це дасть нашій країні! Та ще й при тому що на сьогодні транзитні можливості залізниці перевантажені максимально. Тому транспортні коридори через Україну на Ростов, Баку, Чорноморське узбережжя Кавказу і Середню Азію, безперечно, будуть затребувані», – констатував він.

При цьому Колесніков заявив, що більшість українських автодоріг потребують серйозного ремонту.

«Від Львова до Рівного у принципі дорога гарна. Від Рівного до Житомира її просто немає. І від Житомира до Києва дорога потребує серйозної реконструкції. Сам в’їзд з боку Житомира вкрай проблематичний, – заявив віце-прем'єр. – Дороги Київ-Харків немає. У кращих традиціях Російської імперії, частиною якої ми були, є тільки напрямок».

Recommended

XS
SM
MD
LG