Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 17:23

Грищенко в Брюсселі розповість про «Україну за нового керівництва»


Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко перебуває з робочим візитом у Королівстві Бельгія для участі в щорічному Брюссельському форумі.

Як повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України, глава українського МЗС візьме участь у тематичних сесіях Форуму та виступить із промовою на тему «Україна за нового керівництва» («Ukraine under new leadership»).

Програмою робочого візиту до Брюсселя передбачені двосторонні зустрічі з керівництвом інституцій ЄС, зокрема, президентом Європейського парламенту Єжи Бузеком, Комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства і партнерства Штефаном Філе. Заплановані також зустрічі з главами зовнішньополітичних відомств, які братимуть участь у Форумі, керівництвом впливових міжнародних організацій та інституцій, відомими політичними діячами.

Брюссельський Форум проходить 27-28 березня у столиці Бельгії.

Цьогорічна тематика заходу охоплює глобальні аспекти світової політики, подолання наслідків фінансової кризи, зміна клімату, енергетичну безпеку та захист прав і громадянських свобод.

Серед почесних гостей, заявлених до участі у роботі Форуму – колишній державний секретар США Мадлен Олбрайт, президент Світового банку Роберт Зеллік, генеральний директор Світової організації торгівлі (СОТ) Паскаль Ламі, політичні, ділові та академічні кола США та Європи.

Recommended

XS
SM
MD
LG