Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 11:23

Росія продовжить боротьбу з тероризмом – Медведєв


Президент Росії Дмитро Медведєв заявляє, що Москва продовжить боротися з тероризмом «без вагань і до кінця». На екстреній нараді з силовиками Медведєв наголосив, що цим мають керуватися всі керівники правоохоронних і спеціальних органів Росії.

«Запобігання таким терористичним актам – це складна справа, як і гарантування безпеки на транспорті. Досвід останнього періоду це показує. Слід істотно посилити те, що робиться. Подивитися на цю проблему в державному масштабі, не тільки стосовно конкретного виду транспорту чи конкретного населеного пункту, а в державному масштабі. Очевидно, того, що робилося до цього, недостатньо», – сказав він.

Президент Росії також наголосив, що постраждалим потрібно надати всю необхідну допомогу і надати підтримку сім’ям загиблих.

Внаслідок двох вибухів у московському метро, що сталися сьогодні вранці, загинули щонайменше 36 людей, ще понад 60 були поранені. За даними слідства, напади скоїли смертниці.

Ніхто не взяв на себе відповідальність за вибухи, але голова ФСБ Росії Олександр Бортніков заявив, що за ними, ймовірно, стоять «терористичні угруповання, пов’язане з Північним Кавказом».

Завтра в Москві буде день жалоби за загиблими.

Recommended

XS
SM
MD
LG