Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 04:45

Якщо в Києвi не буде стадiону, Україна залишиться без Євро-2012 – Платiнi


Президент УЄФА Мiшель Платiнi заявляє: якщо стадiон у Києвi не буде готовий до проведення Євро-2012, Україна не зможе провести чемпiонат Європи.

«Це рiшення було ухвалене на засiданнi виконавчого комiтету – якщо не буде Києва, не буде й України. Немає столицi – немає України. Якщо Львiв не буде готовий – це iнша справа. Ми зможемо пошукати вихiд», – заявив президент УЄФА в понедiлок у Брюсселi.

Платiнi нагадав, що через 10 днiв їде в Україну, «щоб зустрiтися з новим Президентом i новим урядом, щоб отримати бiльше гарантiй».

«Але я справдi занепокоєний, тому що в Києвi будiвництво стадiону не просунулося нi на дюйм. Я занепокоєний, але я довiряю. Ми ще можемо отримати чотири стадiони в Українi. Жодного плану «Б» не iснує. У нас немає думок про Нiмеччину. У будь-якому разi, комiтет ухвалив рiшення, що може бути схема «4+2». Ми ще можемо це зробити. Але ми довiряємо Українi i думаємо, що будемо мати рiвну систему як у Польщi, так i в Українi. Тому ми сподiваємося на чотири стадіони», – сказав президент УЄФА.

Вище керiвництво УЄФА на чолi з Платiнi вiдвiдає Україну 7-8 квiтня.

Recommended

XS
SM
MD
LG