Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 13:35

Кириленко зареєстрував новий проект постанови про звільнення Табачника


Лідер партії «За Україну!», народний депутат від НУНС В’ячеслав Кириленко зареєстрував у Верховній Раді новий проект постанови про звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти та науки. Про це повідомили в прес-службі партії «За Україну!».

На сайті парламенту відповідний проект постанови поки що відсутній.

За словами Кириленка, нинішнє голосування за звільнення Табачника є «жовтою карткою» для нього. «202 голоси при не найбільшій мобілізації парламентаріїв проти його роботи означають, що в нього вже немає остаточної легітимності», – зауважив депутат.

Сьогодні, 30 березня, Верховна Рада не підтримала проект постанови про звільнення Табачника з посади міністра освіти і науки. За дане рішення проголосували 202 із 424 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. Не голосували у повному складі Партія регіонів, комуністи, блок Литвина. «За» проголосували 146 народних депутатів із фракції БЮТ та 56 – із фракції НУНС.

Зі свого боку, в БЮТ вже заявили, що внесуть новий проект постанови про відставку Табачника. «І будемо це робити майже постійно», – наголосив народний депутат від БЮТ Володимир Яворівський.
XS
SM
MD
LG