Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 23:21

Влада Києва обіцяє «відкритість» у питанні реконструкції Андріївського узвозу


Проект реставрації Андріївського узвозу буде широко обговорюватися громадськістю, заявив в інтерв’ю Радіо Свобода перший заступник голови Київської міської держадміністрації Анатолій Голубченко.

«Будуть залучені історики, архітектори, дизайнери, люди, які опікують пам’ятками архітектури. Ми маємо бути відкриті, показати людям всі свої рішення… Коли громадськість збереться і більшість цієї громадськості оцінить і дасть добро на цей проект, то він буде втілюватися в життя», – сказав Голубченко.

Водночас перший заступник мера не уточнив, коли і де відбудеться перший захід із таким обговоренням.

У грудні минулого року містобудівна рада Києва схвалила концепції реставрації, ремонту, забудови та благоустрою Андріївського узвозу, Контрактової площі і вулиці Сагайдачного.

Нещодавно відділ капітального будівництва і реконструкції Подільської районної в Києві державної адміністрації оголосив тендер на розробку проектно-кошторисної документації реставрації і впорядкування Андріївського узвозу.

Критики міської влади заявляють, що під приводом реконструкції узвозу намагаються легалізувати нову забудову та підвищити поверховість наявних будинків.


Recommended

XS
SM
MD
LG