Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 14:17

У Киргизстані знову захопили будинок обласної влади, влада затримує опозиціонерів


За повідомленнями, кілька тисяч учасників протестів у місті Таласі на північному заході Киргизстану знову захопили приміщення адміністрації Таласької області, з якого їх витіснили раніше в вівторок загони спецпризначення міліції.

Тоді повідомили, що будинок очищений від демонстрантів, але, як виглядає, частина будівлі лишалася під їхнім контролем весь час.

Повідомляли також, що демонстранти на якийсь час затримували як заручника керівника області. Під час втручання спецназу його звільнили.

У місцевій лікарні Радіо Свобода повідомили, що в сутичках у вівторок потерпіли понад 30 осіб. Раніше в міністерстві внутрішніх справ говорили про кілька потерпілих працівників міліції.

Також повідомляють про затримання провідних діячів опозиції по всій країні.

Зокрема, в Таласі затримали одного з організаторів протесту, діяча опозиційної партії «Ата-Мекен» («Батьківщина»), колишнього віце-спікера парламенту Болота Шерніязова, в столиці Бішкеку затримали голову партії «Ата-Мекен» Омюрбека Текебаєва, а в місті Ош – колишнього керівника Ошської області Анвара Артікова.

Напередодні опозиція призначила на середу низку нових акцій протесту в різних містах країни. Влада попередила, що ці протести вважатиме за незаконні.

Опозиція до влади президента Киргизстану Курманбека Бакієва звинувачує керівництво країни в потуранні корупції, кумівстві, в провалі соціальної політики, а також у переслідуванні політичних супротивників і незалежних засобів інформації.

Recommended

XS
SM
MD
LG