Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 05:44

Прикарпаття відзначає 20-ліття відновлення Пласту


Виставка «Пласт – український скаутинг» розгорнута у Центрі патріотичного виховання імені Степана Бандери в Івано-Франківську, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Виставка присвячена 98-й річниці заснування Пласту та 20-літтю відновлення цієї молодіжної організації на Прикарпатті.

За словами голови Івано-Франківської округи Пласту Руслана Марцинківа, сьогодні це одна з найчисельніших і найактивніших молодіжних організацій області, вона об’єднує понад тисячу членів (дітей та дорослих-виховників).

За 20 років через Пласт пройшло понад 13 тисяч юнаків і дівчат, 5 тисяч із них прийняли пластову присягу, 600 дорослих були виховниками, інструкторами, комендантами пластових таборів. Таких таборів було понад 340.

На відзначення 20-ліття відновлення Пласту в Івано-Франківську проходитимуть різноманітні заходи. Зокрема, завтра за ініціативою куреня імені Степана Ленкавського пластовий сеньйор Олександр Сич презентуватиме третій том збірника творів Степана Ленкавського «Український націоналізм».

Святкування завершиться в неділю урочистим маршем пластунів, Службою Божою та концертом для батьків і громадськості в обласному драматичному театрі імені Івана Франка.

Ці святкування називають «генеральною репетицією» майбутнього столітнього ювілею Пласту.

Recommended

XS
SM
MD
LG