Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 00:13

Росія схильна визнати нову владу Киргизстану, США вагаються


Росія схиляється до визнання самопроголошеного нового керівництва Киргизстану, натомість Сполучені Штати ще не визначилися в цьому питанні.

Тим часом, президент Киргизстану Курманбек Бакієв відхилив вимоги про відставку.

«Я обраний голова держави і не визнаю жодної поразки. Я вважаю, що це справжнісінька вакханалія — те, що наробила озброєна група людей. І я жодним чином не вважаю, що це поразка», – сказав Курманбек Бакієв, який визнав, що більше не має реальних важелів влади.

За повідомленнями, що надходять, ситуація в Бішкеку залишається нестабільною – чутно стрілянину, на вулицях панують мародери. Нова влада попередила, що грабіжників розстрілюватимуть.

«Ми як тимчасовий уряд виконуємо всі обов’язки президента, парламенту і уряду одночасно. Ми беремо під свій контроль владу в усій країні», – сказала лідер опозиції Роза Отунбаєва.

Російський прем’єр-міністр Володимир Путін напередодні зателефонував самопроголошеному керівнику тимчасового уряду Розі Отунбаєвій і запропонував російську гуманітарну допомогу після того, як щонайменше 75 людей було вбито і сотні поранено під час заворушень цього тижня.

Recommended

XS
SM
MD
LG