Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 07:24

Затриманих пiд час iнциденту на виставцi в Українському домi звільнили – «Свобода»


Усiх учасникiв iнциденту на фотовиставцi «Волинська рiзанина: польськi та єврейськi жертви ОУН-УПА» в Українському домi в Києві звiльнили за рiшенням Шевченкiвського районного суду Києва, повiдомляє прес-служба ВО «Свобода» у п’ятницю.

У прес-службi стверджують, що суд закрив справи про адмiнiстративнi порушення через вiдсутнiсть складу злочину в дiях затриманих. Четверо з них отримали уснi зауваження.

У київському управлінні мiлiцiї пiдтвердили, що затриманi вже на волi, при цьому на них не накладали штрафів.

ВО «Свобода» заявляє про намiр подати позов до суду у зв’язку з «неправомiрними дiями міліції». Органiзацiя також вимагає вiд Служби безпеки України заборонити проведення виставки та здiйснити її наукову експертизу.

У четвер, 8 квiтня, мiлiцiя затримала понад 10 осiб – членiв ВО «Свобода» під час відкриття виставки «Волинська рiзанина: польськi та єврейськi жертви ОУН-УПА» в Києвi. Серед затриманих був і журналіст Ігор Мірошниченко.

Органiзатори виставки в Українському домі – «Правозахисний громадський рух «Росiйськомовна Україна» і «Товариство увiчнення пам’ятi жертв злочинiв українських націоналістів» (Польща).

Recommended

XS
SM
MD
LG