Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 02:17

«Французька весна» у Дніпропетровську розпочалася сучасною танцювальною виставою


У неділю в Дніпропетровську стартувала щорічна мистецько-просвітницька акція «Французька весна», яка проходить за підтримки Посольства Франції в Україні, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

«Французька весна» в місті почалася з постановки сучасного танцю у виконанні французьких танцюристів. Вони представили на суд глядачів багатопланову постановку життєвих ситуацій. Родзинкою танцю стала незвичайна сценографія: спектакль буквально розпочинався у коридорі на вході до зали.

Фестиваль «Французька весна» триватиме до 25 квітня. Упродовж цих днів дніпропетровці, а також мешканці ще кількох міст України матимуть змогу насолоджуватися виставками живопису та книг, сучасними танцями, відвідувати поетичні читання, фестивалі міні-спектаклів французькою мовою та допрем’єрні покази.

Також Дніпропетровськ відвідає французький артист цирку Паскаль Руссо, який представить театральну постановку «Сп’янілий від рівноваги». Окрім того, в рамках фестивалю у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара відбудеться міжнародна конференція «Франція та Україна – науково-практичний досвід».

Фестиваль «Французька весна» проводиться в Україні з 2003 року. Це мистецька акція, спрямована на пропаганду французької культури, яка проходить за підтримки посольства Франції в Україні.
XS
SM
MD
LG