Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 10:26

Регіонали готові вiддати керiвництво комiтетом свободи слова в обмiн на податковий


Фракцiя Партiї регiонiв готова розглянути питання про призначення представника опозицiї на посаду голови комiтету з питань свободи слова та iнформацiї в обмiн на призначення свого представника головою комiтету з питань податкової полiтики, заявив лiдер фракцiї Партiї регiонiв Олександр Єфремов.

«Один комiтет, який викликав дискусiї, ми його вiдклали, й ми готовi передати цей комiтет опозицiї за умови, що вони, зi свого боку, передадуть нам iнший комiтет, який перебуває в них. Нас цiкавив би, наприклад, податковий комiтет, оскiльки влада працює безпосередньо з цим органом, i ми ставитимемо вiдповiдну пропозицiю з нашої сторони», – сказав депутат.

Єфремов також наголосив, що у вiвторок парламент затвердив керiвникiв тих парламентських комiтетiв, якi не викликали дискусiї.

Сьогодні Верховна Рада своєю постановою призначила народного депутата від фракції Партії регіонів Григорія Калетніка головою комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, депутата від фракції Партії регіонів Олександра Пеклушенка – головою комітету з питань фінансів і банківської діяльності.

Водночас із постанови вилучили положення про призначення голови комітету з питань свободи слова через наполягання фракцій опозиції.

Recommended

XS
SM
MD
LG