Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 21:42

Кабмін відмовив опозиційному уряду брати участь у своїх засіданнях


Кабінет Міністрів України відмовив опозиційному уряду в можливості брати участь у своїх засіданнях. Про це йдеться в листі міністра Кабінету Міністрів України Анатолія Толстоухова, оприлюдненому на засіданні опозиційного уряду.

Зокрема, Толстоухов заявляє, що повноваження опозиційного уряду визначені статтею 72 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України». До таких повноважень віднесене отримання за відповідним запитом від Кабміну інформації та копій ухвалених ним актів, здійснення моніторингу діяльності уряду та контролю за розробленням і виконанням держбюджету.

«Зазначеною статтею на Кабінет Міністрів не покладено обов’язок щодо надсилання опозиційному уряду порядку денного засідання разом з відповідними матеріалами, а також не передбачено можливість участі його представника у засіданнях Кабінету Міністрів України», – мовиться в листі.

На початку березня депутат Верховної Ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко, прем’єр-міністр опозиційного уряду Сергій Соболєв повідомив, що члени опозиційного уряду мають намір відвідувати засідання чинного Кабінету Міністрів.

Recommended

XS
SM
MD
LG