Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 01:04

У Києві порушили справу за фактом перешкоджання роботі журналіста


Прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом навмисного перешкоджання законній професійній діяльності журналіста телекомпанії «Новий канал» Сергія Кутракова під час виставки «Волинська різанина: польські і єврейські жертви ОУН-УПА», що відбувалася в «Українському домі» в Києві.

Як повідомила прес-служба прокуратури Києва, справу порушили 16 квітня за статтею 171 Кримінального кодексу.

Прокуратура встановила, що 8 квітня в приміщенні «Українського дому» кореспондент телеканалу, виконуючи редакційне завдання, проводив зйомку сюжету про відкриття фотовиставки «Волинська різанина».

Він звернув увагу на людей, які викрикували націоналістичні гасла і яких охоронці стали виводити із залу в коридор, що веде до службового виходу.

Ці події Кутраков почав фіксувати на камеру, однак невстановлені особи насильно виштовхнули кореспондента з коридору, завдавши йому при цьому тілесні ушкодження.

8 квітня співробітники міліції затримали 12 прихильників партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» і журналіста Ігоря Мірошниченка за підозрою у знищенні експонатів фотовиставки в «Українському домі». Шевченківський районний суд Києва виніс усні зауваження чотирьом затриманим.

Recommended

XS
SM
MD
LG