Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 06:02

Медведєв прибув до Харкова


Президент Росії Дмитро Медведєв прилетів до Харкова, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. Зараз він прямує до будівлі облдержадміністрації Харкова, де мають відбутися його переговори з українським Президентом Віктором Януковичем, а потім зустріч у розширеному складі – з головами прикордонних областей України і Росії.

Медведєв прибув до Харкова трохи пізніше, ніж планувалося раніше. Вчора пізно ввечері програма перебування президентів України і Росії у Харкові була скоригована, зокрема, скасували раніше заплановане відвідування Януковичем і Медведєвим Харківського авіаційного заводу. Як заявив представник офіційної делегації Росії, це може бути пов’язано з напруженим графіком Медведєва.

Віктор Янукович трохи раніше за свого російського колегу прибув до Харкова і вже встиг оглянути новий термінал міжнародного аеропорту «Харків».

Тим часом, голови прикордонних областей України та Росії, поки чекали президентів, підписали декларацію про співпрацю. Документ передбачає спільні заходи святкування Дня перемоги, розвиток співпраці в економіці, науці, освіті, культурі, медицині, туризмі.

Під час зустрічі та переговорів президенти України та Росії планують обговорити питання, що стосується енергетичної сфери, літакобудування, базування Чорноморського флоту Росії, а також прикордонної співпраці між регіонами України і Росії.

Recommended

XS
SM
MD
LG