Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 00:04

Янукович: тарифи для населення в 2010 році не підвищуватимуть


Зниження цiни на росiйський газ дасть змогу не пiдвищувати його цiну для населення i тарифи на житлово-комунальнi послуги цього року, заявляє Президент України Вiктор Янукович.

За його словами, вже в 2010-му зниження цiни на газ дасть змогу Українi щомісяця економити близько 330 мільйонів доларів.

«Я хотів би сказати, що сьогодні, коли економіка країни перебуває в такому важкому стані, це рішення, як кажуть, дасть нам можливість дуже істотно допомогти нашій економіці. І це дасть нам можливість не підвищувати цього року ні тарифи на газ, ні тарифи на житлово-комунальні послуги. Це дасть нам можливість значно стабілізувати більшість цін на товари народного споживання і підвищити рівень зростання економіки і конкурентоспроможності різних галузей економіки, в яких велика складова енергетичних ресурсів», – заявив Янукович.

За його словами, в результаті підписаних доповнень до контрактів, вже в 2010 році при купівлі 30 мільярдів кубів газу вдасться скоротити витрати на його закупівлю до 3 мільярдів доларів, а в подальші роки – до 4 мільярдів на рік.

21 квітня президенти України й Росії в ході зустрічі в Харкові домовилися про зниження ціни на імпортний газ на 30% від вартості, яка щокварталу розраховується за формулою, закріпленою в контракті на поставку газу між російським «Газпромом» і «Нафтогазом України».

Recommended

XS
SM
MD
LG