Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 11:41

Рівненська облрада розгляне угоду про російський флот на позачерговій сесії


Перший заступник голови Рівненської обласної ради Валентин Королюк на вимогу третини її депутатів підписав у п’ятницю розпорядження, за яким у понеділок, 26 квітня, відбудеться позачергова сесія.

Як мовиться в повідомленні на сайті облради, єдиним пунктом порядку денного буде звернення депутатів Рівненської обласної ради до Президента, Верховної Ради, Генеральної прокуратури і Служби безпеки України з приводу підписання Президентами України та Росії угод про нові терміни базування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

У четвер депутати Львівської обласної та міської рад на своїх позачергових сесіях уже ухвалили звернення до Верховної Ради з вимогою не допустити ратифікації «харківських угод» та ініціювати усунення Віктора Януковича з посади Президента за процедурою імпічменту.

Президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Медведєв підписали 21 квітня в Харкові угоду про продовження перебування Чорноморського флоту Росії на території України до 2042 року. В обмін на цю угоду Україна отримала зниження ціни на російський газ на 30%, але не більш ніж на 100 доларів за тисячу кубометрів, і тільки на термін до 2020 року.

Опозиція назвала цю угоду зрадою національних інтересів.
XS
SM
MD
LG