Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 04:14

У БЮТ не виключають «силового варіанту» розвитку подій у парламенті


Народний депутат від БЮТ Олег Ляшко не виключає «силового варіанту» розвитку подій завтра у Верховній Раді у зв’язку з намірами коаліції ратифікувати угоду щодо продовження терміну перебування в Україні Чорноморського флоту Росії.

«Я не виключаю будь-яких варіантів, у тому числі й силового варіанту розвитку подій, бо ви ж бачите, що вони рішуче налаштовані здати національні інтереси України, а ми рішуче налаштовані захистити ці інтереси», – заявив бютівець. При цьому він додав, що опозиціонери «не будуть першими, бо спеціалісти по бійкам є у Партії регіонів, але коли до нас будуть застосовувати фізичну силу, то зрозуміло, що ми будемо відповідати».

Ляшко наголосив, що опозиція зробить все, щоб не допустити ратифікації угоди щодо базування ЧФ Росії.

Водночас у Партії регіонів заявляють, що не допустять зриву ратифікації угоди між Україною та Росією. Як заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, тільки-но з’явилась загроза зриву роботи Верховної Ради, депутати від Партії регіонів «вдалися до деяких кроків» із забезпечення роботи парламенту цього пленарного тижня.

При цьому, за його словами, ці заходи будуть застосовуватися, як всередині парламенту, так і поза його межами. «Вони будуть достатніми для того, щоб забезпечити роботу парламенту», – сказав Єфремов.

Законопроект про ратифікацію угоди щодо ЧФ Росії внесуть на розгляд парламенту у вівторок, запевнив голова Верховної Ради Володимир Литвин. «Але чи буде проголосований і ухвалений, чи буде можливість розпочати засідання (парламенту) – це питання інше», – сказав спікер.

При цьому Литвин зауважив, що такі питання не можна вирішувати «похапцем».

Голова Верховної Ради наголосив, що його позиція полягає в тому, щоб синхронізувати ці питання, щоб і російська сторона розглянула це питання.

«Щоб не було так, що ми розглянули, а потім чекали, як це частенько буває, ратифікують або не ратифікують. Давайте зробимо так, щоб у нас був спільний підхід», – сказав він.
XS
SM
MD
LG