Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 11:17

Опозиція закликає українців зібратися під парламентом 11 травня


Лідер опозиції Юлія Тимошенко закликає громадян прийти 11 травня до парламенту, щоб змусити владу денонсувати угоду про продовження базування в Україні російського флоту, а також з вимогою оголосити дострокові парламентські вибори. Про це Тимошенко заявила сьогодні на мітингу біля Верховної Ради.

«Із сьогоднішнього дня вони закрили Верховну Раду, і вони не хочуть, щоб вона працювала аж до 11 травня, тому що чорну роботу вони вже зробили. З сьогоднішнього дня ми починаємо об’їжджати всю країну для того, щоб люди, які здатні стояти за Україну, підтримувати Україну в такий важкий момент, щоб мали можливість 11 травня, коли будуть заходити ці зрадники до Верховної Ради, зібратися і стояти, поки вони не денонсують цю угоду, або поки не будуть оголошені дострокові вибори», – сказала Тимошенко.

Крім того, за її словами, опозиція ініціює створення комітету захисту України, в якому мають об’єднатися «всі здорові політичні сили», відкинувши свої амбіції. Також, заявила Тимошенко, опозиція закликатиме громадськість створити аналогічні комітети у всіх регіонах України, містах і селах.

Тим часом, рух по вулиці Грушевського біля будівлі парламенту в Києві частково відновлений. Міліція витіснила мітингувальників з одного й іншого таборів на тротуар, і зараз по вулиці Грушевського почали рухатись автомобілі. По периметру паркану, яким огороджена будівля Верховної Ради, посилюється присутність міліції та спецзагонів. Водночас, люди, які прийшли підтримати парламентську опозицію, потроху почали розходитися.

Сьогодні Верховна Рада ратифікувала угоду про продовження перебування російського флоту в Україні до 2042 року. Після цього депутати проголосували за те, щоб із 28 по 30 квітня працювати не в сесійному режимі, а у виборчих округах. Наступний сесійний тиждень у парламенті має відбутися 11 травня.
XS
SM
MD
LG